KURUMSAL

Firma Adi : Dolgun İnternet Hizmetleri DolgunTasarim Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

HAKKIMIZDA
Dolgun İnternet Hizmetleri aktivite alani olarak kendisine web tasarım, web programlama ve uygulamaları, web hosting, sunucu kiralama, alan adı satın alma ve sanal mağaza tasarimi ve kurulumu, toplu SMS gönderimi ve tüm bu alanlarla ilgili teknik destek ve danışmanlık bilgi hizmetini seçmiştir.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ
Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddiali bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de hosting alaninda öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Dünya seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını siz müşterilerimize yaşatmak.

TEKNİK ALTYAPIMIZ
Dolgun İnternet Hizmetleri  teknik altyapı olarak güvendiğiniz markaların en son teknoloji ürünlerinden amacına ve vereceği hizmete en uygun olanlarını seçmektedir. Sunucularımızda işletim sistemi olarak Windows 2003 veya Linux AIX HP-UX Enterprise Edition kullanılmaktadır. Diğer bütün ürünlerimizde İntel, AMD, HP, SNC, Dell, Cisco'nun da aralarinda bulundugu her biri alanında uzmanlaşmış, kaliteli hizmet sunan markalari tercih etmekteyiz.İnternet bağlantılarımız ise 1000 Mbit/saniye`dir. Ayrıca sunucularımız hem TR hemde YURTDIŞI locasyonludur.

EKİBİMİZ

Osman FATSA Kurucu SEO, Sosyal Medya, Pazarlama
Ali Veli Reklam SEO, Sosyal Medya
İsizsiz Kişi Web Developer Html, Css, JS, Php, Mysql
Ayşe Ayşe Grafiker Photoshop, illustrator, Corel
Fatma Fatma Grafiker Photoshop, illustrator, Corel

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!